Urządzenia sieciowe Barracuda

Urządzenia sieciowe Barracuda to pewna ochrona Państwa sieci firmowej

BARRACUDA EMAIL SECURITY GATEWAY

Barracuda Email Security Gateway to kompleksowe rozwiązanie do ochrony poczty elektronicznej, które chroni serwer pocztowy przed spamem i wirusami. Współpracuje z dowolnym serwerem pocztowym.

BARRACUDA ESSENTIALS FOR EMAIL SECURITY

Barracuda Essentials for Email Security to dedykowane rozwiązanie w chmurze do ochrony systemów poczty elektronicznej. Rozwiązanie współpracuje z dowolnym serwerem pocztowym. Rozwiązanie łączy w sobie wielowarstwową ochronę dla poczty przed spamem, wirusami i najbardziej zaawansowanymi atakami (typu APT) z archiwizacją wiadomości.

BARRACUDA WEB SECURITY GATEWAY

Barracuda Web Security Gateway jest zintegrowanym rozwiązaniem do filtrowania ruchu HTTP i HTTPS umożliwiającym wykrywanie i blokowanie ruchu FTP. Rozwiązanie chroni sieci firmowe przed oprogramowaniem szpiegującym, wirusami i złośliwym oprogramowaniem. Pozwala także monitorować z jakich stron korzystają pracownicy firmy.

BARRACUDA WEB SECURITY SERVICE

Barracuda Web Security Service jest zintegrowanym rozwiązaniem w chmurze do filtrowania ruchu HTTP i HTTPS oraz umożliwia wykrywanie i blokowanie ruchu FTP. Rozwiązanie chroni sieci firmowe przed oprogramowaniem szpiegującym, wirusami i złośliwym oprogramowaniem. Pozwala także monitorować z jakich stron korzystają pracownicy firmy.

BARRACUDA LINK BALANCER

Barracuda Link Balancer optymalizuje wykorzystanie wielu połączeń do Internetu w celu osiągnięcia wyższej przepustowości poprzez rozdysponowanie ruchu sieciowego na wielu łączach i zapewnienia ciągłości działania usług biznesowych poprzez nadmiarowe łącza.

BARRACUDA LOAD BALANCER

Barracuda Load Balancer ma na celu osiągnięcie wysokiego poziomu dostępności i bezpieczeństwa poprzez rozdysponowanie ruchu sieciowego na wielu serwerach świadczących identyczne bądź różne usługi, ochronę przed włamaniami do sieci firmowej oraz zapewnienie szerokich możliwości pracy w przypadku awarii któregoś z serwerów. Posiada wbudowany IPS.

BARRACUDA MESSAGE ARCHIVER

Barracuda Message Archiver jest kompleksowym rozwiązaniem do archiwizacji poczty elektronicznej. Pozwala na efektywne indeksowanie, przechowywanie, wyszukiwanie wiadomości pocztowych i gwarantuje odciążenie serwera pocztowego. Rozwiązanie jest zintegrowane z każdym serwerem SMTP. Rozwiazanie dostępne również jako wersja sprzętowa, maszyna wirtualna lub usługa w chmurze Amazon Web Services lub Microsoft Azure.

BARRACUDA CLOUD ARCHIVING SERVICE

Barracuda Cloud Archiving Service jest to rozwiązanie pozwalające na archiwizację wiadomości e-mail w chmurze. Pozawala na bezpieczne przechowywanie archiwum e-mail bez ryzyka uszkodzenia lub usunięcia. Rozwiązanie umożliwia zabezpieczenie poufnych informacji a użytkownicy końcowi mogą mieć dostęp do odczytu, wyszukiwania i pobierania zarchiwizowanych wiadomości e-mail w dowolnym momencie z dowolnego urządzenia.

bwf.svg

BARRACUDA WEB APPLICATION FIREWALL

Barracuda Web Application Firewall jest wyspecjalizowanym rozwiązaniem do ochrony aplikacji i serwerów stron WWW, zapewniającym kompleksową ochronę przed atakami hakerów polegającymi na wykorzystaniu luk w zabezpieczeniach witryn i aplikacji internetowych w celu kradzieży danych (także związanych z transakcjami online kartami kredytowymi), atakami typu DoS lub podmiany zawartości witryn sieci Web.

BARRACUDA SSL VPN

Barracuda SSL VPN to zintegrowane rozwiązanie sprzętowe umożliwiające bezpieczny zdalny dostęp do sieci firmowej za pośrednictwem dowolnej przeglądarki internetowej oraz tworzenie szczegółowych polityk bezpieczeństwa z wykorzystaniem wieloczynnikowego uwierzytelniania.

bvs.svg
bbs.svg

BARRACUDA BACKUP

Barracuda Backup to kompleksowe rozwiązanie do automatycznego backupu z możliwością replikacji danych na drugie urządzenie lub do zapasowego centrum danych Barracuda Cloud Storage.

YOSEMITE SERVER BACKUP

Pprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych. Umożliwia backup serwerów (Windows/Linux) oraz stacji roboczych z systemem Windows. Posiada wsparcie dla Active Directory oraz SharePoint Services

ng-firewall-services-base_1721

Barracuda NextGen Firewall X-Series

Przeznaczony dla małych i średnich przedsiębiorstw, które potrzebują szybko i łatwo wdrożyć firewall nowej generacji.

Barracuda NextGen Firewall F-Series

Centralnie zarządzany korporacyjny system firewallowy wyposażony w szereg dodatkowych funkcjonalności i modułów pozwalających na pełne zabezpieczenie komunikacji wewnątrz i na zewnątrz organizacji, bez względu na jej rozmiary. Umożliwia proste budowanie rozległej struktury kanałów VPN, kształtowanie pasma (QoS), filtrowanie url, zapewnia ochronę przed włamaniami (Intrusion Prevention) i innymi zagrożeniami (wirusy, spam). Pozwala również na łatwą segmentację sieci oraz kontrolę dostępu (NAC). Ponadto rozwiązanie obsługuje ponad 1400 aplikacji warstwy 7 (min. Skype i Gadu-Gadu).

Zapraszamy na bezpłatne testy – kontakt

© 2017

Click Me